gototopgototop
УВАГА!

Для вступників


ЗАПРОШУЄМО на навчання випускників 9 та 11 класів!
Постійно діють ПІДГОТОВЧІ КУРСИ.
Детальна інформація за тел.(096)710-30-07

Реєстрація
Освіта
Банер
ЗНО
Банер

Праця – найважливіша сторона життя будь – якої людини, основа її існування і добробуту. Право на працю, а також інші пов’язані з цим права закріплені в статтях 43 – 46 Конституції України. Крім того трудові відносини регулюються Кодексом законів про працю (КЗпП), Законами України "Про відпустки", "Про оплату праці", "Про охорону праці", "Про колективні договори та угоди", "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та іншими законодавчими і підзаконними актами.

Дисципліна "Трудове право" передбачає вивчення трудового права як науки правових механізмів всіх інститутів, трудового договору, трудового правовідношення, колективних угод, колективного договору, працевлаштування громадян, часу роботи, відпочинку, оплати праці, гарантійних і компенсаційних виплат, дисципліни праці, матеріальної відповідальності сторін трудових правовідносин, охорони праці, трудових спорів і порядку їх вирішення, нагляду за додержанням трудового законодавства.

Цей навчальний посібник допоможе студенту оволодіти програмним матеріалом дисципліни "Трудове право" та набути необхідних знань, умінь і навичок у подальшій роботі в будь-якій сфері господарського комплексу. 
joomla